کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 335100
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸

آزادکاران اوزان 65 و 87 کیلوگرم کشتی آزاد ایران رقیبان خود را در آخرین روز رقابت های کشتی آزاد شناختند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آزادکاران اوزان ۶۵ و ۸۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران رقیبان خود را در آخرین روز رقابت های کشتی آزاد شناختند.

به گزارش ایلنا، مراسم وزن کشی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ انجام شد و دو نماینده ایران حریفان خود را شناختند. بر این اساس میثم نصیری در دور اول با بوریسلاو نواچکوف از بلغارستان مصاف می کند و در صورت برتری باید با نماینده پورتوریکو دیدار کند. نصیری در صورت برد در این مبارزه، در مرحله یک چهارم نهایی با آدام باتیروف کشتی‌گیر روسی الاصل تیم بحرین و یا اختیار نوروزوف نایب قهرمان جهان از ازبکستان دیدار خواهد کرد. سوسلان رامونوف روس هم در این سمت جدول است که تا نیمه نهایی با نصیری روبرو نخواهد شد.


در گروه روبه رو چامیزو کشتی گیر کوبایی الاصل تیم ایتالیا، داوید صفریان از ارمنستان و طغرل عسگرف قهرمان المپیک لندن از آذربایجان قرار دارند.


همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی در گروه سختی قرار گرفته است و در دور نخست باید ابراهیم بلوکباشی از ترکیه به روی تشک برود. کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد در صورت برتری در دومین مبارزه با برنده ختاک گازیموف کشتی گیر شاخص آذربایجان و رادوسلاو باران از لهستان مصاف می‌کند.


آنزور بولتوکائف روس و آندریتسف اوکراینی نیز در گروه یزدانی قرار دارند.


در گروه مقابل نیز کایل اسنایدر قهرمان جهان از آمریکا با قرعه راحتی روبرو شده است و تنها اودیکادزه گرجستانی را در مسیر خود می‌بید که احتمال رویارویی با او نیز در مرحله نیمه نهایی وجود دارد.


 منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان