کد خبر: 335060
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸

ایلنا: قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع 841 مورد حادثه در هفته گذشته، اعلام کرد: 9 ‌هزار و 689 تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و 2 ‌‌هزار و 192 تن مصدوم شدند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


به گزارش ایلنا، مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، گفت: ۳۸۹ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای، ۵۵ مورد شهری، ۳۹ مورد ساحلی،  ۲۶ مورد کوهستان، ۱۱  مورد آتش‌سوزی جنگل، ۱۰ مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.


وی با اشاره به آسیب‌دیدگی ۹ هزار و ۶۸۹  تن در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: ۵ ‌هزار و ۶۵۰ تن در طوفان، یک‌هزار و ۴۱۰ تن در حوادث جاده‌ای، ۱۶۱ تن در سیل و آبگرفتگی، ۱۲۸ تن در حوادث شهری، ۹۱ تن در حوادث ساحلی، ۵۰ تن در کوهستان،۱۰ تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند.


قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به امدادرسانی به ۸ ‌هزار و ۲۴۱ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: بر این اساس به ۵ هزار و ۶۵۰ تن در طوفان، ۵۳۹ تن در حوادث جاده‌ای، ۱۰۹ تن در سیل و آبگرفتگی، ۹۱ تن در حوادث ساحلی، ۸۳ تن در حوادث شهری، ۴۲ تن در کوهستان، ۱۰ تن در حوادث و صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر موارد امدادرسانی لازم ارائه شد.


وی با اشاره به اسکان اضطراری ۱۶۳ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: در مجموع در هفته گذشته ۲ ‌‌هزار و ۱۹۲ تن مصدوم شدند که از این میان ۴۸۰ تن به مراکز درمانی منتقل و یک‌هزار و ۷۱۲ تن سرپایی درمان شده و در مجموع ۶۳۵ تن از حوادث نجات یافتند.


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان