کد خبر: 335051
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴

مهلت انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت‌کننده در آزمون سراسری (رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی) از ساعت 14 فردا، یک‌شنبه 31 مرداد آغاز خواهد شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مهلت انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت‌کننده در آزمون سراسری (رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی) از ساعت ۱۴ فردا، یک‌شنبه ۳۱ مرداد آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، رئیس مرکز سنجش و پذیرش گفت: کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند می توانند از ساعت ۱۴روز یکشنبه ۳۱ مرداد تا پایان روز دوشنبه ۱۵ شهریورماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org، با درنظر گرفتن نمره‌کل کسب‌شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی،  نسبت به انتخاب ۲۰ رشته محل اقدام کنند.

دکتر بهروز دانشیان در پاسخ به این سؤال که آیا امکان انتخاب رشته یک داوطلب در ۲ گروه آزمایشی وجود دارد، اظهار داشت: داوطلبان می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت‌نام گزینه علاقه‌مندی به گروه هنر و زبان‌های خارجه را انتخاب و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌اند، از فرصت انتخاب رشته ۲ یا سه گروه آزمایشی بهره‌مند شوند.

وی تأکید کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند که در صورت تمایل به انتخاب رشته در ۲ یا سه گروه آزمایشی (گروه آزمایشی اصلی، گروه هنر و یا گروه زبان خارجه) می‌بایست کارت اعتباری جداگانه برای هر کدام تهیه و در سایت www.azmoon.org انتخاب رشته کنند.

این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: داوطلبانی که رشته محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند، در نظر داشته باشند که بخش اعظم رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون هستند که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

دانشیان توصیه کرد: داوطلبان ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای  انتخاب رشته  اطمینان حاصل کرده، سپس اقدام به خریداری کارت اعتباری دوره مربوطه کنند.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان