یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 335012
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۸

وزیر بهداشت ظهر امروز، بخش اورژانس بیمارستان شهدای شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان را افتتاح کرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

وزیر بهداشت ظهر امروز، بخش اورژانس بیمارستان شهدای شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان را افتتاح کرد.

به گزارش ایلنا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه افتتاح بخش اورژانس این بیمارستان گفت: خوشحالیم که ساخت بیمارستان شهدای قلعه گنج به پایان رسید و هنوز هم به طور کامل افتتاح نشده اما تعدادی پزشک عمومی و ماما در آن فعالیت دارند و امروز برای بررسی کمبودهای این بیمارستان حاضر شدیم.


وزیر بهداشت از بهره برداری کامل از این بیمارستان تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: بیمارستان شهدای قلعه گنج علاوه بر تجهیزات پزشکی،  به متخصص زنان، داخلی و اطفال نیاز دارد که به سرعت تامین می شود.


هاشمی با اشاره به وجود محرومیت در شهرستان قلعه گنج، اظهار داشت: آب آشامیدنی و سالم هنوز برای این منطقه فراهم نشده و در صورت فراهم کردن شرایط، امکان ماندگاری پزشکان را افزایش می دهد.


وزیر بهداشت در خصوص کفایت تعداد تخت های این بیمارستان برای شهرستان قلعه گنج، اظهار داشت: شهر قلعه گنج دارای ۱۶ هزار نفر جمعیت است و وجود بیمارستان ۳۲ تختخوابی برای آن کافی است.


هاشمی تصریح کرد: در این شهرستان ۲۵ پزشک عمومی و تعداد زیادی پرستار و ماما، خانه بهداشت و بهورز فعالیت دارند و به مردم خدمات ارائه می دهند که باید همیشه از نظام بابت این خدمات، تشکر کرد.


گفتنی است عملیات ساخت این بیمارستان در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع در دو طبقه به اتمام رسیده است.


شهرستان قلعه گنج در جنوبی ترین نقطه استان کرمان واقع شده و با مرکز استان ۴۰۰ کیلومتر فاصله دارد

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان