یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334983
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۸

امام جمعه موقت شوش گفت:مسئولان باید در حوزه فرهنگی اقدام مطلوب و نتیجه بخشی انجام دهند .
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

امام جمعه موقت شوش گفت:مسئولان باید در حوزه فرهنگی اقدام مطلوب و نتیجه بخشی انجام دهند .

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،امام جمعه موقت شوش گفت:از مسئولان به ویژه متولیان فرهنگی این شهرستان انتظار می رود نسبت به کارهای فرهنگی توجه بیشتری داشته باشند.

وی با انتقاد از عملکرد دستگاههای فرهنگی این شهرستان افزود: از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اوقاف و امورخیریه و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شوش انتظار می رود فعال تر وارد میدان شوند و شعار ندهند.

حجت الاسلام عبدالرزاق عفری همچنین به چهارم شهریورماه سالگرد اولین شهید مدافع حرم این شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: انتظار می رود آیین سالگرد این شهید با شکوه خاصی برگزار شود.

امام جمعه موقت شوش ضمن قدردانی از تلاش و اقدامات دولت درخدمت به مردم اظهار کرد: باید به مطالبات مردم در رابطه با امنیت ، بیکاری، معیشت ، رفاه ، آسایش و عدالت نیز بیشتر توجه شود.

وی گفت:مردم به عملکرد دولت در این شهرستان منصفانه نگاه کنند ضمن اینکه همیشه نباید انتقاد کرد.

حجت الاسلام عفری از حضور فرماندار و مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان شوش در مساجد و دیدار چهره به چهره با مردم تشکر کرد و گفت:این اقدام فرماندار در پیگیری مشکلات مردم جای تشکر و قدردانی دارد.

امام جمعه موقت شوش همچنین از عملکرد مثبت شهردار شوش در رابطه با آسفالت مناطقی از شهر و خدمت رسانی ارزنده به مناطق محروم این شهر تشکر کرد.

انتهای پیام/ص

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان