کد خبر: 334902
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰

طاهری در جلسه‌ای، از پیشکسوتان پرسپولیس راهکاری خواست تا بتوانند بدهی به مانوئل ژوزه به علاوه هزینه‌های جاری باشگاه را پرداخت کنند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


طاهری در جلسه‌ای، از پیشکسوتان پرسپولیس راهکاری خواست تا بتوانند بدهی به مانوئل ژوزه به علاوه هزینه‌های جاری باشگاه را پرداخت کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا،  دو روز گذشته جلسه‌‌ای در باشگاه پرسپولیس با حضور چند تن از پیشکسوتان این تیم از جمله علی پروین برگزار شد. علی پروین  به همراه جعفر کاشانی و حسین کلانی به محل باشگاه پرسپولیس رفتند تا دیداری با علی اکبر طاهری داشته باشند. بعد از این دیدار خبری در مورد دلیل نشست پیشکسوتان باشگاه با علی‌اکبر طاهری منتشر نشد اما این‌طور که شنیده می‌شود دلیل این نشست مسائل مالی بوده است. باشگاه پرسپولیس با حکم فیفا مبنی بر پرداخت ۶میلیارد تومان بدهی ژوزه حسابی با مشکل مالی مواجه است و برای پرداخت این پول به دردسر افتاده است. 


طاهری در این نشست از پیشکسوتان پرسپولیس راهکاری خواست تا بتوانند این بدهی به علاوه هزینه‌های جاری باشگاه را پرداخت کنند. این‌طور که شنیده می‌شود قرار بر این شده تا پیشکسوتان و چهره‌های محبوب پرسپولیس مردم را تشویق به ارسال سامانه پیامکی به ۳۰۹۰ کنند تا با استفاده از درآمد این کار باشگاه پرسپولیس راحت‌تر بتواند بدهی‌هایش را پرداخت کند. البته  سوال بزرگ اینجاست که هواداران باید چند پیامک به ۳۰۹۰ ارسال کنند که بدهی ۶ میلیاردی باشگاه پرسپولیس به ژوزه تسویه شود؟ همچنین در صورتی که فدراسیون فوتبال با واگذاری تبلیغات دور زمین بازی پرسپولیس به ۳۰۹۰ هم موافقت نکند پرسپولیسی‌ها مشکلاتشان چندین‌برابر خواهد شد. 


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان