یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334899
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۹

آفتاب در جنوب با سخاوت گرما می بخشد اما گاهی این سخاوت بیش از حد، طغیان کرده و هر موجود زند ه ای را وادار به پناه گرفتن می کند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

آفتاب در جنوب با سخاوت گرما می بخشد اما گاهی این سخاوت بیش از حد، طغیان کرده و هر موجود زند ه ای را وادار به پناه گرفتن می کند.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،  با کمی تامل و تدبیر می توان این سرکشی را به نفع آسایش انسان رام کرد.
انرژی پاک

مدیر مصرف شرکت توزیع برق اهواز در این خصوص گفت: می توان ا زانرژی خدادادی خورشید به طور مطلوبی بهره برد که از موارد بهره مندی از این انرژی استفاده از سلول یا پنل خورشیدی است.

داوود راکی پور در رابطه با چگونگی عملکرد پنل ها  افزود: بعد از برخورد نور خورشید یا پنل ها و ایجاد یک فرآیند انرژی برق تولید می گردد.

وی تصریح کرد: هزینه اولیه نصب، تعمیر و سرویس نگهداری از موضوعات مهمی است که مانع گسترش و استفاده بیشتر از این انرژی شده است البته با فراگیر شدن این موضوع در سطح کشور و سرمایه گذاری های جدید صورت گرفته ، کمک دولت و گسترش تکنولوژی برتر در آینده این انرژی با هزینه کمتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

اداره برق اهواز خود یکی از تولید کنندگان ومصرف کنندگان این انرژی است.

انرژی پاک

معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق خوزستان گفت: اداره توزیع نیروی برق اهواز یکی از مکان هایی است که برای تولید بخشی از برق ساختمان اداری خود از پنل های خورشیدی استفاده می کند.

کریمی اظهار داشت: نیروگاه های خورشیدی در حال احداث  تا ۳۰ مگاوات تولید برق خواهند داشت.

پای انرژی پاک به روستاها نیز باز شده و روستاییان را نیز از این نعمت بهره مند نموده است.

مدیریت توزیع برق دزفول در این زمینه بیان داشت: امکانات و تجهیزات سلول های خورشیدی را به  مناطقی که امکان برق سازی در آن وجود نداشت منتقل کرده و این پروژه را به سرانجام رساندیم.

انرژی پاک

در استان خوزستان تا کنون بیش از ۷۰۰کیلو وات نیروگاه خورشیدی راه اندازی شده است که با گسترش استفاده از این انرژی ، گام مهمی در بهینه سازی مصرف برداشته می شود.

انرژی پاک

انتهای پیام/و

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان