یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334881
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۵

برنامه دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان برای اجرای هنرمندان شرکت کننده در گروه‌های مختلف سازی و آوازی از سوی دبیرخانه این رویداد موسیقایی منتشر شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

برنامه دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان برای اجرای هنرمندان شرکت کننده در گروه‌های مختلف سازی و آوازی از سوی دبیرخانه این رویداد موسیقایی منتشر شد.

به گزارش ایلنا؛ برنامه دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان برای اجرای هنرمندان شرکت‌کننده در گروه‌های مختلف سازی و آوازی منتشر شد. این دوره از جشنواره  ۷ شهریورماه کار خود را در تالار رودکی با اجرای بخش ویژه موسیقی دستگاهی آغاز و به دنبال آن گروه‌های سازی مختلف تا ۲۳ شهریورماه در حضور هیات داوران به اجرا می‌پردازند.


در این دوره از جشنواره ۴۵۷ خواننده و نوازنده در گروه‌های سنی الف، ب و ج  و در شاخه‌های موسیقی دستگاهی، کلاسیک و نواحی روی صحنه خواهند رفت. این در حالی است که با اتمام اجراهای این دوره، جشنواره موسیقی ملی جوان ۲۴ شهریورماه با اعلام برگزیدگان در مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.


یکی از نکات قابل توجه راه‌یافتگان به مرحله نهایی، همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی در روز اجراست همچنین هنرجویان می‌بایست یک ساعت قبل از شروع برنامه برای هماهنگی‌های لازم در تالار رودکی حضور پیدا کنند.


 دهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و با حضور و همکاری استادان موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران و همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی، در سه بخش «موسیقی دستگاهی ایران»، «موسیقی کلاسیک» و «موسیقی نواحی ایران» و در قالب سه گروه سنی الف (۱۵ تا ۱۸ سال) ، ب (۱۹ تا ۲۳ سال) و ج (۲۴ تا ۲۹ سال) برگزار می‌شود.

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان