یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334795
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱

کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کیمیا علیزاده پس از شکست نماینده کرواسی به دور بعد مسابقات تکواندوی المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم صعود کرد.


علیزاده در این مرحله باید به مصاف حریفی از کشور اسپانیا برود.


اوا کالویو گامز که حریف علیزاده در مرحله یک چهارم نهایی است در بازی نخست توانست حریف تایلندی خود را با نتیجه ۶ بر ۵ شکست دهد.


اوا


اوا کالویو گامز رنکینگ ۵۵ جهانی را دارد و در سال ۲۰۱۵ نایب قهرمان جهان شده است. وی همچنین در سال ۲۰۱۴ قهرمان اروپا شده است. پیش از آن نیز در سال ۲۰۱۳ مدال برنز رقابت‌های تکواندوی جهانی را به دست آورده بود.


این ورزشکار اسپانیایی مدال طلای مسابقات جهانی دانش‌آموزان در سال ۲۰۱۲ را نیز در کارنامه دارد. پیش از آن نیز یک بار دیگر در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب مدال برنز اروپا شد.


این ورزشکار که اولین تجربه المپیکی خود را تجربه می‌کند ۲۵ سال سن دارد و حدود هفت سال از نماینده ایران مسن تر است.


گامز که ورزشکار پر افتخاری محسوب می‌شود، حریف سختی برای نماینده کشورمان است که امیدواریم کیمیا علیزاده موفق به شکست این ورزشکار اسپانیایی شود.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان