کد خبر: 334792
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰

فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد: صنایع پتروشیمی زمین‌های رها شده خود در سطح این شهرستان تعیین تکلیف نماید.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد: صنایع پتروشیمی زمین‌های رها شده خود در سطح این شهرستان تعیین تکلیف نماید.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، منصور قمر اظهار کرد: اراضی رها شده صنایع پتروشیمی در شهرستان ماهشهر که محل تجمع نخاله‌های ساختمانی و شهری شده است، علاوه بر نامناسب کردن چهره شهرستان، شهروندان را با مشکلات زیست‌محیطی و بهداشتی نیز مواجه کرده است.

وی افزود: صنایع پتروشیمی باید با تعامل با مسؤولان شهری در این زمینه چاره‌اندیشی و مشکلات به وجود آمده را در اسرع وقت رفع کنند.

فرماندار ماهشهر خاطرنشان کرد: با وجود میزان قابل توجه این اراضی در سطح شهرستان، انجام پروژه‌های عمرانی در بهبود وضعیت اثرگذار نخواهد بود و تا فکری به حال این زمین‌ها نشود نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد.

وی متذکر شد: صنایع پتروشیمی در صورت عدم توانایی تبدیل این اراضی به مکان‌هایی در خور شهروندان، آنها را برای رفع معضل به مسؤولان شهری و یا بخش خصوصی واگذار کند.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر در پایان با اشاره به گفت‌و‌گوهای اخیر خود با مدیر عامل صنایع ملی پتروشیمی در این زمینه، تصریح کرد: طبق گفت‌و‌گوهای اخیر با شاهدایی برای رفع این مشکل قول مساعد داده شده است، اما در صورت عدم اقدام، سهل‌انگاری آنها پذیرفته نخواهد بود.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان