کد خبر: 334726
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۷

ایلنا: کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران که نخستین کنفراس بزرگ سرمایه گذاری طی سال جاری است، با حضور هیئت چند ده نفری از کشورهای اروپائی و مقامات مختلف اقتصادی و شرکت های صنعتی، تولیدی و اقتصادی کشورمان، برگزار می شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


به گزارش ایلنا، کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران؛ این اجلاس بزرگ طی دو روز ۵ و ۶ مهر ماه و در محورهای سرمایه گذاری در بخش های نفت، گاز و پتروشیمی، دریائی، بندر، بانکداری و موسسات مالی, حمل و نقل, ICT , صنعت و معدن و پروژه های بزرگ عمرانی، برگزار می شود.


سیامک گودرزی مدیر ایرانی این کنفرانس گفت:کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران به منظور ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی کشور و با حضور سرمایه گذاران مختلف کشورهای اروپایی برگزار خواهد شد و همه برنامه ها و مقدمات اجلاس نیز تدوین و مشخص شده است.


وی اضافه کرد:در طی دو روز برگزاری ین کنفرانس، بیش از ۷۰۰ بسته سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران بین المللی و داخلی برای جذب سرمایه های مورد نیاز ، ارائه خواهد شد.


گودرزی خاطر نشان کرد:معرفی فرصت ها،بسته ها و پروژه های سرمایه گذاری کشور، ایجاد بسترهای مناسب برای حضور تمامی  سرمایه گذاران خارجی، بررسی و ارائه آخرین دستاوردها و تجربیات موفق داخلی در خصوص ابعاد  سرمایه گذاری، نمایش فعالیت ها، توانمندی ها و دستاوردها، ارائه کالا و خدمات و تجمیع  عرضه کنندگان و متقاضیان در یک محل مشخص، برخی از مهمترین اهداف برگزاریکنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران است.


مدیر ایرانی کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران افزود: در این رویداد مهم اقتصادی،مسئولان بلندپایه اقتصادی،مسئولان اتاق های های بازرگانی، روسای سازمان های پولی و مالی، فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و صنوف حضور خواهند داشت.


کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران، پس از رفع تحریم هابا هدف جذب سرمایه گذاران و صاحبان تکنولوژی برای جذب سرمایه های مورد نیاز کشور و طی ۵ و ۶ مهر ماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.


 


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان