یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334634
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: مرکز کنترل قطار و طرح اتصال شهر ماهشهر به شبکه راه آهن سراسری در هفته دولت راه اندازی می شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: مرکز کنترل قطار و طرح اتصال شهر ماهشهر به شبکه راه آهن سراسری در هفته دولت راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،فرج الله خبیربا اشاره به طرح‌های قابل افتتاح در حوزه راه‌‌آهن به مناسبت هفته دولت عنوان کرد: راه‌اندازی مرکز کنترل قطار و طرح اتصال شهر ماهشهر به شبکه سراسری راه‌آهن در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
 
همچنین در این نشست هومن خورشید، مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان اظهار کرد: در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت سعی بر حضور پررنگ سمن‌ها و NGOها و زنان کارآفرین شده است. همچنین تلاش کرده‌ایم تا برای برخی دستگاه‌های اجرایی که توانایی تقبل هزینه‌های لازم برای حضور در نمایشگاه را ندارند پشتیبان‌های مالی تعیین کنیم.
 
وی تصریح کرد: همایش خوزستان و دولت یازدهم به مدت چهار روز در هفته دولت با موضوع دستاوردهای دولت در چهار محور طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری، طرح تحول سلامت، محیط زیست و اقتصاد و انرژی در پسابرجام با حضور برخی وزرا و معاونین آن‌ها در تالار کتابخانه مرکزی اهواز برگزار می‌شود.
 
وی از برگزاری هشت تئاتر اجتماعی در نمایشگاه دستاوردهای دولت خبر داد و خاطرنشان کرد: بزرگداشت مقام شهداء و دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خوزستان از دیگر برنامه‌های ما به مناسبت هفته دولت است.
انتهای پیام/ن

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان