یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334604
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۶

ایلنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان خبر از ورود موج ریزگردها به لرستان طی امروز و فردا داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

به گزارش ایلنا، مهرداد فتحی بیرانوند گفت: با توجه به ورود موجی از ریز گرد از جنوب کشور عراق وضعیت کیفی هوای شهرهای پلدختر ۶ برابر حد مجاز(بسیار ناسالم)،کوهدشت ۴٫۵ برابر حد مجاز(بسیار ناسالم)،نورآباد۲ برابر حد مجاز(ناسالم) و بقیه شهرستان های استان در حال حاضر در شرایط عادی قرار دارند.


وی ادامه داد: بر اساس تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی با توجه به تشکیل هسته های گردوغبار بر روی کشور عراق ،شرایط برای نفوذ گردوغبار طی امروز و فردا به جو استان فراهم است که منجر به کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود واین شرایط تا پایان هفته با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت.

وی از کلیه شهروندان لرستانی خواست از هر گونه تردد غیر ضروری در فضای باز به خصوص بیماران قلبی و کودکان جدا” خوداری کنند.

مدیرکل محیط زیست استان لرستان با ابراز امیدواری از شناسایی کانون ریزگردها اظهارکرد: با کاشت درختان پهن برگ به صورت انبوه در این نقاط و ایجاد کمربند سبز در تمامی نقاط ورودی و خروجی شهر ها با همین درختان پهن برگ مثل درخت چنار و گردو بتوانیم تا حدی جلوی این آلودگی را بگیریم.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان