کد خبر: 334574
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۲

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته از فردا منتشر می شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته از فردا منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، حسین توکلی بیان داشت: استفاده از این دفترچه راهنمای انتخاب رشته به داوطلبان کمک می‌کند که با در نظر گرفتن جنبه‌های عملی و کاربردی و همچنین آگاهی از قوانین و مقررات انتخاب رشته، انتخاب رشته خود را به نحو مطلوب‌تر انجام دهند و احتمال قبولی در آن‌ها افزایش یابد.

وی در ادامه در مورد آمار داوطلبانی که انتخاب رشته کرده‌اند، افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز، سه‌شنبه ۲۶ مردادماه ۵۶ هزار و ۱۱۸ داوطلب در رشته‌های با آزمون و ۹ هزار و ۳۵۱ نفر در رشته‌های بدون آزمون انتخاب رشته کرده‌اند.

توکلی همچنین از انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته و کدرشته‌ محل‌های آزمون سراسری از عصر فردا (چهارشنبه)، ۲۷ مرداد خبر داد و گفت: در این اصلاحات بخشی از رشته‌های جدید مربوط به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ذکر شده است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: دسترسی به دفترچه انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org امکانپذیر می باشد.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان