کد خبر: 334559
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۹

در هفتمین اجلاس روسای آیتک، نشان عالی برترین مدیریت سرآمد در صنعت بانکداری به مدیرعامل بانک شهر اهدا شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


در هفتمین اجلاس روسای آیتک، نشان عالی برترین مدیریت سرآمد در صنعت بانکداری به مدیرعامل بانک شهر اهدا شد.

 به گزارش ایلنا به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، در هفتمین اجلاس روسای آیتک،‌که امروز با حضور روسای صنعت، تجارت و اقتصاد ایران و با حمایت و همکاری اتاق تعاون ایران، فعالان اقتصادی ، تعاونگران و صاحبنظران حوزه فکر و اندیشه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، حسین محمد پورزرندی، نشان عالی برترین مدیریت سرآمد در صنعت بانکداری را دریافت کرد.


در این همایش که با ارزیابی برون سازمانی کارشناسان در خصوص سوابق و افتخارات سازمان‌ها مطابق با شاخص‌های بین المللی، به معرفی برترین‌ها پرداخت، جایزه بین المللی(supporter of customer welfar)  حامی رفاه مشتریان در خدمت بانکداری از سوی کشور آلمان به بانک شهر اهدا شد.


همچنین در این مراسم، بانک شهر به دلیل فعالیت‌های تاثیر گذار و کسب افتخارات بین المللی، نشان ملی برترین سازمان دانش محور و کارآمد در صنعت بانکداری را نیز به خود اختصاص داد.


بر این اساس، در این همایش،  نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نقش شرکت‌ها و بنگاه‌های مالی در اقتصاد کشور اظهار کرد: ۱۵ درصد شرکت‌ها و بنگاه‌های مالی کشور هم اکنون ۸۵ درصد تولید ناخالص ملی را دردست دارند.


وی افزود: بنگاه‌ها توان بالایی در تامین مالی پروژه‌ها دارند و پل ارتباطی مناسبی بین صنایع متوسط و کوچک هستند.


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان