کد خبر: 334466
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۳

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از یکشنبه 31 مرداد ماه انتخاب رشته‌های با آزمون این دانشگاه آغاز خواهد شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از یکشنبه ۳۱ مرداد ماه انتخاب رشته‌های با آزمون این دانشگاه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، مجتبی علوی‌فاضل با بیان این‌که انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۵ شهریور ادامه دارد، افزود: داوطلبان برای نام‌نویسی در این دوره‌ها باید به پایگاه‌های اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.ORG و یا sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.

وی با تأکید بر این‌که داوطلبان با استفاده از نمره، رتبه و شناسه‌ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده‌اند، می‌توانند برای انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند، اظهار کرد: هر داوطلب می‌تواند ۲۰ رشته محل انتخاب کند. دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز همزمان با آغاز نام‌نویسی در پایگاه اینترنتی یاد شده منتشر می‌شود. به داوطلبان توصیه می‌شود انتخاب رشته خود را بر اساس نمره و علاقه‌مندی انجام دهند.

علوی فاضل بیان داشت: هزینه نام‌نویسی در دوره‌های با آزمون ۳۲۰ هزار ریال است که از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت یاد شده قابل پرداخت است. همچنین نتایج نهایی دوره‌های با آزمون در دهه سوم شهریور و از طریق سایت اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.COM اعلام می‌شود.

علوی فاضل در پایان درمورد ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ظرفیت پذیرش در دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۵۵ هزار نفر است.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان