یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334356
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷

با توجه به حجم پروژه‌های گسترده عمرانی در ایران پس از برجام شرکت‌های سازنده ماشین‌آلات سنگین جذب بازار ایران شدند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

با توجه به حجم پروژه‌های گسترده عمرانی در ایران پس از برجام شرکت‌های سازنده ماشین‌آلات سنگین جذب بازار ایران شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایشگاه رونمایی از ادوات عمرانی نوین در ایران برگزار می‌شود که برخی از این ماشین‌آلات راهداری پس از برجام برای اولین بار است که وارد پروژه‌های عمرانی کشورمان می‌شود.


علیرضا نظری دبیر برگزاری این همایش و نمایشگاه در نشست خبری با بیان اینکه خوشبختانه پس از اجرایی شدن برجام سطح تعاملاتمان با چند شرکت مهم وارد کننده ماشین آلات راهسازی و شهرسازی افزایش یافته است ، گفت : در این نمایشگاه از جدیدترین ادوات عمرانی که ورود برخی از آنها پس از برجام فراهم شده رونمایی می‌شود.


وی با اشاره به همکاری با یک شرکت ترک برای ورود جدیدترین ماشین‌آلات راهداری با تکنولوژی جدید و انتقال این تکنولوژی‌ها به کشور گفت: با توجه به مذاکرات انجام شده انتظار می‌رود که از پیمانکاران کلان دولتی تا سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای پروژه‌های عمرانی از این ادوات استفاده کنند.


وی افزود: واردات از این کشورها به سود پیمانکاران ایرانی است چرا که هزینه تمام شده کمتری دارد و تامین قطعات آن راحت‌تر است.


نظری درباره سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در ایران برای تولید ماشین‌آلات سنگین عمرانی تاکید کرد: با توجه به پیگیری‌های جدی انجام شده می‌توان به تعامل جدی با سرمایه‌گذاران خارجی و مشارکت ایرانی‌ها برای راه‌اندازی خط تولید این ماشین‌آلات اندیشید.


وی تاکید کرد: خوشبختانه برجام این زمینه را فراهم آورد تا بتوانیم تعاملات خود با شرکت‌های خارجی سازنده افزایش دهیم.


وی ادامه داد: برای شرکت‌های خارجی بازار ایران بسیار مهم است و نمی‌خواهند این بازار را از دست بدهند.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان