یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334324
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵

عصر اهواز - بی مهری دولت شامل حال خوزستان گردید و کمترین سهمیه افتتاح واحدهای مسکن مهر به این استان اختصاص داده شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کمبود مسکن و گران بودن خانه یکی از معضلات همیشگی قشر متوسط جامعه و زوج های جوان است. از همین رو طرح مسکن مهر از همان ابتدا به منظور حمایت از خانواده های کم بضاعت همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان اجرایی شد. سهم خوزستان از این طرح، احداث ساختمان در دو شهر جدید شیرین شهر و رامین بود که البته در نیمه راه به علت برخی شرایط مانند عدم جانمایی مناسب، نبود امکانات و عدم توانمندی پیمانکار با روند کندی رو به رو شد.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در همین خصوص اظهار کرد: مسکن مهر از جمله برنامه های ملی به شمار رفته که در خوزستان نیز همانند سایر استان ها این طرح از سال های گذشته آغاز شد.

وی افزود: یکی از راه های اصلی برای خروج از رکود مسکن فراهم کردن شرایط زیست محیطی و رفاهی برای شهروندان است چرا که تا خدمات مناسبی به شهروندان در مناطقی که مسکن مهر احداث می شود داده نشود آن ها هیچ رغبتی برای سکونت در این منازل نخواهند داشت.

شریعتی تصریح کرد: باید شرایطی را ایجاد کرد که افراد با آرامش خاطر از مسکن مهر در استان استقبال کنند و اعمال این شرایط یک همت همه جانبه را می طلبد.

فرشید پورحاجت دبیر کانون انبوه سازان کشور نیز خاطر نشان کرد: یکی از دلایل ناکامی پروژه مسکن مهر خوزستان، ساخت و ساز در بیابان بوده و شرایط بد اقلیمی منطقه هم به نوعی موجب شده است تا این واحدها متقاضی کمی داشته باشند.

بهزادی پور عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان با تأیید این سخنان گفت: توجه نداشتن به کیفیت زیرساخت ها، عدم ارائه تسهیلات ارزان قیمت به متقاضیان و نبود امکانات کافی از دیگر عوامل تاثیرگذار در ناموفق بودن طرح های مسکن مهر در سطح استان به شمار می آید.

در استان خوزستان قرار بود طرح مسکن مهر در دو شهر جدید رامین با ۵ هزار و ۷۷۲ واحد و شیرین شهر با ۵ هزار و ۴۷۶ واحد اجرایی شود اما با وجود موانع بسیار بر سر راه این پروژه تاکنون واحدی به متقاضیان تحویل داده نشده است.

حال دولت وعده افتتاح تعدادی از واحدهای مسکن مهر در هفته دولت را داده است اما بار دیگر بی مهری دولت شامل حال خوزستان گردید و کمترین سهمیه افتتاح واحدهای مسکن مهر به این استان اختصاص داده شد.

براساس آمار منتشر شده، همزمان با هفته دولت ۲۴ هزار و ۴۴۶ واحد مسکن مهر در ۱۶ شهر جدید کشور افتتاح خواهد شد که بیشترین آمار افتتاحیه ها مربوط به شهر جدید پرند با رقمی افزون بر هشت هزار و ۳۹۰ واحد و کمترین آن با رقم ۹۶ واحد متعلق به شهر جدید شیرین شهر واقع در استان خوزستان اعلام شده است.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان