کد خبر: 334280
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش سایت خبری تحلیلی عصر اهواز و به نقل از هورنیوز،  چند ماهی از جمع آوری دستفروشان از هسته مرکزی شهر اهواز می گذرد و در این مدت شاهد برقراری آرامش نسبی در این منطقه هستیم اما دستفروشان که چند سالی با تحمیل هزینه های فراوان بر مردم و شهر، در خیابان سلمان فارسی بساط می کردند حالا هر کاری برای ماندن در این خیابان شلوغ و پر رفت و آمد می کنند.

در جمع آوری دستفروشان هسته مرکزی شهر تمام ارگان ها مانند شهرداری، دادستانی، نیروی انتظامی و فرمانداری دخالت داشتند اما شاید نتوان نقش هیچ کدام را با مأموران اجرائیات قیاس کرد چراکه روزانه با تعداد زیادی از این افراد ارتباط مستقیم داشتند.

روز گذشته در شبکه های اجتماعی اخبار و تصاویری مبنی بر مصدومیت شدید سید سامان سیدی مسئول اجرائیات شهرداری منطقه یک اهواز منتشر شد و از آن زمان تلاش برای برقراری تماس با مسئولان و اطلاع یافتن از جزئیات این حادثه توسط پایگاه خبری هورنیوز آغاز شد اما باتوجه به پاسخگو نبودن معاون خدمات شهری اهواز    تلاشها بی نتیجه ماند.

۲۰۱۶-۰۸-۱۲_۲۳-۳۵-۲۴

فرزین حاتمی روابط عمومی شهرداری اهواز درخصوص جزئیات این حادثه گفت: سامان سیدی در ساعت یازده و نیم شب و در هنگام بازگشت به خانه در خیابان کارگر شرقی مورد حمله شش نفر از اراذل و اوباش قرار می گیرد.

وی در پاسخ به اینکه آیا این افراد از دستفروشان بوده اند یا خیر، ادامه داد: هنوز اطلاع دقیقی در دست نیست. مسئول اجرائیات شهرداری منطقه یک مورد عمل جراحی قرار گرفت و روز گذشته نیز ترخیص شد.

روابط عمومی شهرداری اهواز در پاسخ به این پرسش که چرا پس از گذشت چند روز از این حادثه هیچ گونه اطلاع رسانی صورت نگرفته یادآور شد: در این خصوص اطلاعی ندارم حتما برای اعلام این خبر نیاز به بررسی های بیشتر بوده است.

وی در سخنانی پاسخگو نبودن معاونت خدمات شهری را اینگونه توجیه کرد و گفت: آقای پورحلاج هزار برنامه و دردسر دارند معاون هستند و سرشان شلوغ است!

گفتنی است، سید سامان سیدی مسئول اجرائیات شهرداری منطقه یک در راه برگشت به منزل پس از پایان کار روزانه خود مورد هجوم وحشیانه ی تعدادی نقابدار قرار گرفته که در این خصوص جراحات و صدمات بسیار شدیدی همچون شکستگی پا و دندانها، شکستگی سر، ضربه خوردن به کتف، کمر و چشم او واردشده است.

۲۰۱۶-۰۸-۱۲_۲۳-۳۶-۳۱منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان