کد خبر: 334268
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۵

رئیس ستاد عتبات عالیات امیدیه گفت: این مهم علاوه بر افتخار برای مردم امیدیه، بر تلاش بیشتر برای برپایی موکبی بهتر از سال گذشته می افزاید.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس ستاد عتبات عالیات امیدیه گفت: این مهم علاوه بر افتخار برای مردم امیدیه، بر تلاش بیشتر برای برپایی موکبی بهتر از سال گذشته می افزاید.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهوازدر این جلسه که با حضور دبیر ستاد اربعین حسینی شهرستان و جمعی از مدیران برگزار شد، مواردی در رابطه با برپایی هرچه باشکوه‌تر موکب اربعین حسینی شهرستان امیدیه در مرز شلمچه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قاسم حیدری در این جلسه ضمن بیان گزارشی از روند فعالیت‌های صورت گرفته در اربعین حسینی سال گذشته به‌ویژه در موکب اربعین حسینی شهرستان امیدیه در مرز شلمچه اظهار کرد: سال گذشته که نخستین سال برپایی موک شهرستان‌های استان در مرز شلمچه برای خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی بود موکب امیدیه توانست به‌عنوان یکی از اولین موکب‌ها از لحاظ خدمات‌دهی بهتر معرفی شود.

 
 وی ادامه داد: شهروندان امیدیه‌ای می‌توانند نذورات خود را به‌صورت نقدی و غیر نقدی به ستاد عتبات عالیات امیدیه و یا به ستاد برگزاری اربعین حسینی شهرستان که در سایت این ستاد قرار دارد و همچنین در سطح شهرستان به‌صورت تابلوهای شهری نصب شده است مراجعه کنند و در این رابطه اقدام کنند.
 

حیدری در پایان بیان کرد: با تأکیدات فرماندار شهرستان و همچنین افتخار آفرینی موکب امیدیه در خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی، تلاش خواهیم کرد تا در اربعین حسینی سال‌جاری بتوانیم افتخار ارائه بهترین خدمات را به زائران داشته باشیم.

انتهای پیام/ممنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان