یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334244
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۳

مدیر عامل شهرکهای صنعتی خوزستان گفت : راه حل ایجاد اشتغال برای جوانان، شبکه های کارآفرینی است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

مدیر عامل شهرکهای صنعتی خوزستان گفت : راه حل ایجاد اشتغال برای جوانان، شبکه های کارآفرینی است.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهوازمدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان داشت: راه حل ایجاد اشتغال برای متقاضیان جویای کار این است که جوانان بویژه دانش آموختگان دانشگاهها با ایجاد شبکه های کارآفرینی در قالب تعاونی و بنگاههای اقتصادی کوچک به فعالیت بپردازند.

اخلاق محمدیان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اظهار کرد: جوانان جویای کار باید از این راه حل استفاده کنند و از انباشت منابع مالی پرهیز کرده و به سمت فعالیت های تولیدی پیش بروند.

وی افزود: برگزاری نمایشگاههای توانمندی های صنعتی و تولیدی برای استفاده از محصولات داخلی در افزایش اشتغال موثر است.

محمدیان در ادامه با اشاره به ۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک تصریح کرد: از مهمترین وظایف دولت ها در بخش حاکمیتی اقتصاد، ایجاد زیرساخت و توسعه بخش صنعت به عنوان موتور محرکه اقتصاد است و شرکت شهرکهای صنعتی با هدف ایجاد و توسعه زیرساخت های اقتصادی در بخش صنعت و استقرار صنایع کوچک به منظور افزایش خدمات رسانی و حمایت از واحدهای صنعتی تاسیس شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان اظهارداشت : شرکت شهرکهای صنعتی یک شرکت مادر تخصصی است و ایجاد و توسعه صنایع کوچک را تسهیل می کند تا علاوه بر کارآفرینی، افزایش بهره وری و رقابت پذیری صنایع را در بازارهای داخل و خارج فراهم کند.

وی افزود: استان دارای ۷۰شهرک و ناحیه صنعتی است که در۵۱ شهرک، امکان واگذاری زمین به متقاضیان وجود دارد.

محمدیان ادامه داد: دولت برای توانمندسازی صنایع کوچک، تورهای صنعتی، حمایت از واحدهای صنعتی در نمایشگاهها، ایجاد مراکز و مجتمع های فناوری و کسب و کار و برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقای سطح دانش مدیران را در برنامه دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان افزود:استفاده از توان اجرایی و مشارکت بیشتر اهالی صنعت، اجرای طرح زیباسازی شهرکها، ارتقای سطح فنی مدیران، معرفی بازارهای جدید و ایجاد انسجام در میان صنایع همگن از جمله برنامه های اولویت دار است.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان اظهار کرد: ورود آزادگان به میهن اسلامی نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین جلال جابریان افزود: انقلاب اسلامی در تاریخ بشریت نظیری ندارد و وجود این آزادگان بسیار ارزشمند است.

وی درپایان گفت: برخی از بعثی ها توسط استاد اخلاق و عرفان عملی مرحوم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید علی اکبر ابوترابی هدایت شدند.

انتهای پیام/ص

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان