کد خبر: 334232
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۲

سرپرست دانشگاه پیام نور هندیجان گفت : طول جاده دسترسی حدود 800 متر است که متاسفانه بعد از گذشت 9 سال از افتتاح دانشگاه همچنان فاقد روکش آسفالت است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


سرپرست دانشگاه پیام نور هندیجان گفت : طول جاده دسترسی حدود ۸۰۰ متر است که متاسفانه بعد از گذشت ۹ سال از افتتاح دانشگاه همچنان فاقد روکش آسفالت است.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهوازمحمدحسن طلاوری گفت: آسفالت نشدن جاده دسترسی به دانشگاه پیام نور ، مشکلات زیادی را برای دانشجویان و استادان ایجاد کرده است.

وی افزود: این مساله به یک معضل برای تردد و عبور و مرور دانشجویان تبدیل شده و نارضایتی استادان ، کارکنان و دانشجویان را بخصوص در فصل زمستان و هنگام بارندگی به همراه داشته است.

طلاوری بیان داشت: ایجاد محیط مناسب برای تحصیل نقش مهمی در افزایش دانشجویان و رشد و پیشرفت علمی مراکز آموزشی عالی دارد.

سرپرست دانشگاه پیام نور هندیجان ادامه داد: تاکنون پیگیری ها و مکاتبات زیادی برای اجرای طرح آسفالت این مسیر انجام شده ولی هنوز به نتیجه نرسیده است.

وی افزود: با آسفالت این جاده در کنار حل مشکل دسترسی به دانشگاه می توان از ظرفیت آن به عنوان جاده سلامت برای پیاده روی شهروندان استفاده کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور هندیجان درپایان ابراز امیدواری کردکه با همکاری مسئولان استانی و شهرستانی این مهم تا قبل از زمستان و فصل بارندگی محقق شود.

انتهای پیام/صمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان