یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 334112
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۷

جمال حسینی گفت: یکی از امتیازهای قانون حمایت از سرمایه‌گذاری این است که هیچ تبعیضی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نشده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

جمال حسینی گفت: یکی از امتیازهای قانون حمایت از سرمایه‌گذاری این است که هیچ تبعیضی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نشده است.

قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص تعریف سرمایه گذار خارجی از نظر این سازمان گفت: منظور ما از سرمایه‌گذار خارجی پولی است که منبع خارجی داشته باشد و این پول حتما به داخل کشور انتقال پیدا کند.


جمال حسینی ادامه داد: این پول حتما نباید متعلق به اتباع خارجی باشد بلکه می‌تواند از طرف ایرانیانی که خارج از کشور هستند یا پول آنها اکنون در سایر کشورها قرار دارد، به کشور وارد شود و از نظر ما این سرمایه گذاری، خارجی محسوب می شود.


وی ادامه داد: البته برای ما صرفا پول مهم نیست بلکه تکنولوژی، سخت افزار و تجهیزات فنی نیز در این قالب قرار می گیرند و بالطبع همه این موارد شامل طرح‌های تشویقی که این سازمان برای سرمایه‌گذاران مشخص کرده، قرار خواهد گرفت. یکی از امتیازهای قانون حمایت از سرمایه‌گذاری این است که هیچ تبعیضی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نشده است.


حسینی تصریح کرد: پس از توافق هسته‌ای حجم مراجعه سرمایه‌گذاران خارجی در بخش‌های مختلف بسیار زیاد بوده اما در حال حاضر مهم‌ترین مشکل ما نقل و انتقالات بانکی است که امیدواریم مانند سویفت به زودی این مشکل حل شود.

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان