کد خبر: 334024
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷

امسال نیز عملیات گاز‌رسانی به 2 هزار و 800 شهر و روستای جدید در دستور کار قرار گرفته شده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


امسال نیز عملیات گاز‌رسانی به ۲ هزار و ۸۰۰ شهر و روستای جدید در دستور کار قرار گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ظهر امروز در بازدید و افتتاح طرح گازرسانی شهر بیدروبه از توابع شهرستان اندیمشک گفت: تا پایان امسال ۲ هزار و ۸۰۰ پروژه گازرسانی در ۲ هزار و ۸۰۰ روستا و شهر ‌افتتاح ‌و پایان سال آینده، ۹۵ درصد از روستاها و شهرهای کشور از خدمات شرکت گاز برخور‌دار می‌شوند.

حمیدرضا عراقی اظهار داشت:  امسال نیز عملیات گاز‌رسانی به ۲ هزار و ۸۰۰ شهر و روستای جدید در دستور کار قرار گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران عنوان کرد: تا پایان امسال ۲ هزار و ۸۰۰ پروژه گازرسانی در ۲ هزار و ۸۰۰ روستا و شهر  افتتاح می‌شود و پایان سال آینده، ۹۵ درصد از روستاها و شهرهای کشور از خدمات شرکت گاز برخور‌دار می‌شوند.

عراقی بیان کرد: در حال حاضر ۷۰ درصد سبد انرژی را گاز طبیعی داراست و بیش از یک هزار روستا گازرسانی شده‌اند، همچنین ۹۵ درصد شهرها و ۷۰ درصد روستاها از گاز طبیعی استفاده می‌کنند که این آمار تا پایان سال ۹۶ در روستاها به ۹۵ درصد می‌رسد.

وی تصریح نمود: مردم اندیمشک به عنوان پشتیبان انقلاب در هشت سال دفاع مقدس، شایسته توسعه خدمات هستند به همین دلیل در این زمینه اجرای طرح گازرسانی به مناطق مختلف این شهرستان در دستور کار قرار گرفته شد.

عراقی عنوان کرد: در حالی که برخی کشورهای منطقه درگیر جنگ هستند، ایران اسلامی با اقتدار و امنیت حاکم به پیش می‌رود و این امنیت در ایران اسلامی در زمینه انرژی  نیز به خوبی حاکم است.

مدیر‌عامل شرکت گاز ایران اظهار کرد: هم‌اکنون پروژه گازرسانی به چهار منطقه کشور در دستور کار است که این پروژه‌ها در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسند که پروژه گازرسانی شهرهای نائین، خور و بیابانک اصفهان در آینده کلنگ‌زنی می‌شود.

انتهای پیام/ومنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان