کد خبر: 333937
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۱

ایلنا: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی در سی و سومین اجلاس روسای آموزش وپرورش سراسر کشور گفت: دستورالعمل فوق‌برنامه غیر درسی مدارس و مراکز غیر دولتی تدوین و به زودی به استان‌ها ابلاغ می‌شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


به گزارش ایلنا، مجتبی زینی‌وند در حاشیه سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور اظهار کرد: با توجه به نقش سازنده و تاثیرگذار فعالیت‌های فوق‌برنامه در ارتقای توانمندی‌های علمی دانش‌آموزان، این فعالیت‌ها به استناد قانون در مدارس غیر دولتی بعد از ساعات برنامه هفتگی و به عنوان یک فعالیت اختیاری انجام می‌شود.


وی اظهار کرد: شهریه‌ای که بایت این فعالیت‌ها از اولیاء اخذ می‌شود باید با مجوز اداره آموزش و پرورش منطقه بوده و نباید بیش از ۲۰ درصد شهریه مصوب همان مدرسه باشد.


رئیس سازمان مدارس غیر دولتی افزود: شهریه فوق برنامه غیر درسی نباید بیش از ۲۰ درصد شهریه مصوب همان مدرسه باشد .


زینی‌وند افزود: مدیران مدارس می‌توانند تا ۲۰ درصد شهریه مصوب مدرسه را به عنوان هزینه فعالیت‌های فوق‌برنامه غیر درسی اخذ کنند.


وی در پایان درباره برگزاری اجلاس روسای آموزش وپرورش گفت: این گردهمایی فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات بین صف و ستاد  که امیدواریم روسای آموزش وپرورش از این فرصت به خوبی برای رفع مشکلات مدارس غیر دولتی استفاده کنند.منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان