یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 333846
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳

کواندوکار المپیکی ایران گفت: مدت‌هاست که در اردو بودیم و تمرینات سخت و فشرده داشتیم تا به این امید که در بزرگ ترین مسابقات ورزشی جهان بر روی سکو برویم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

کواندوکار المپیکی ایران گفت: مدت‌هاست که در اردو بودیم و تمرینات سخت و فشرده داشتیم تا به این امید که در بزرگ ترین مسابقات ورزشی جهان بر روی سکو برویم.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تکواندو، فرزان عاشورزاده، درباره آخرین شرایط خود قبل از اعزام به ریو گفت: آخرین روزهای تمرینی را هم پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه همه تکواندوکاران در وضعیت خوبی به سر می‌برند و ما تنها بر روی تمرینات‌مان تمرکز می‌‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.


وی ادامه داد: مدت‌هاست که در اردو بوده‌ایم و همه سختی‌های تمرین و دوری از خانواده را تحمل کرده‌ایم اما انگیزه کسب مدال المپیک ما را خسته و بی انگیزه نکرده است. امیدوارم با برنامه ریزی کادر فنی و تمرینات سختی که داشتیم در المپیک بهترین نتیجه را کسب کنیم.


دارنده مدال طلای جهان در مورد حریفان خود در المپیک عنوان کرد: شناخت خوبی از رقبایم دارم. فیلم بازی حریفان را دیدم و به تکنیک‌های آنها آشنایی دارم. قرعه در المپیک طوری برنامه ریزی شده است که من اولین نفری هستم که به میدان می‌روم. تمام تلاشم این است که عملکرد قابل قبولی داشته باشم و به بقیه تکواندوکاران هم انگیزه بدهم.


ملی‌پوش المپیکی تکواندوی ایران در پاسخ به این سوال که با توجه به عملکرد ابتدایی حضور خود در تیم ملی تکواندو، عده‌ای معتقدند در برخی مسابقات افت داشته است، گفت: هر ورزشکاری در هر رشته‌ای زمانی در اوج است و گاهی هم دچار افت می‌شود. افت من به گونه‌ای نبوده که از ادامه کار باز بمانم. شاید در یک مقطع زمانی نیاز به این افت داشتم اما خوشبختانه با راهنمایی کادر فنی وضعیت تمرینی‌ام بهتر شد و هم اکنون در بهترین دوران ورزشی ام قرار دارم.


عاشورزاده همچنین در مورد رقبیان خود در المپیک گفت: در دیدار اول با رقیبی از مراکش بازی می‌کنم و در دور بعد با برنده حریفان اسپانیا و چین بازی می کنم. شرایط خوب است و خوشبختانه هیچ آسیب‌دیدگی هم ندارم و در آمادگی کامل هستم. امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنم و صاحب اولین مدال المپیک در زندگی ورزشکاری‌ام شوم.


تکواندوکار المپیکی ایران در پایان عنوان کرد: المپیک غیرقابل پیش بینی است. تیم ما نفرات قابل قبول و شاخصی دارد. من به عنوان اولین نماینده ایران به دنبال روشن کردن چراغ کسب مدال هستم تا به ورزشکاران دیگر انگیزه بدهم.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان