یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 333751
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵

نعمتی گفت:«حریف روس بهتر از من بود و توانست تیرهای بهتری را بزند.»
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

نعمتی گفت:«حریف روس بهتر از من بود و توانست تیرهای بهتری را بزند.»

به گزارش ایلنا، زهرا نعمتی یکی از امیدهای ایران برای گرفتن اولین مدال کاروان المپیک بود اما نعمتی هم در ادامه ناکامی‌ها بدون مدال از این رقابت‌ها کنار رفت. او بعد از شکست گفت:«متاسفانه نتوانستم هیجانم را کنترل کنم و همین موضوع باعث شکستم شد. فضای المپیک خیلی سنگین بود و همین موضوع باعث شد تا دچار استرس و هیجان شوم. استرس و هیجان بسیار زیادم باعث این شکست شد، مطمئنا اگر میتوانستم هیجانم را کنترل کنم نتیجه بهتری می‌گرفتم.»


نعمتی در پایان گفت:«حریف روس بهتر از من بود و توانست تیرهای بهتری را بزند. باید بیشتر روی این موضوع ( کنترل هیجان) کار می‌کردم.اینجا هم تمام تلاشم را کردم اما سعی می‌کنم تا ان شاالله در پارالمپیک به خوشرنگ ترین مدال برسم.»


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان