کد خبر: 333546
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۷

مراسم تقدیر از خبرنگاران حوزه همگانی,به همت هیات ورزشهای همگانی استان تهران عصر دیروز(17 مردادماه) با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه همراه با برگزاری مسابقاتی برای خبرنگاران در بوستان تمدن شرق تهران برگزار شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مراسم تقدیر از خبرنگاران حوزه همگانی,به همت هیات ورزشهای همگانی استان تهران عصر دیروز(۱۷ مردادماه) با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه همراه با برگزاری مسابقاتی برای خبرنگاران در بوستان تمدن شرق تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری هات ورزشهای همگانی استان تهران، در این همایش “رسانه و ورزش همگانی” گل محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، شجاع پوریان رییس هیات همگانی  استان، حسنی نایب رییس همراه با خبرنگارانی از صداسیما، خبرگزاری برنا،فارس،عصر اهواز ،شبکه خبر،واحد مرکزی خبر،مجریان صدا و سیما، برنامه ورزش و مردم و جمعی دیگر ازاصحاب رسانه حضور داشتند.


از برنامه های تدارک دیده این همایش اجرای مسابقات ورزشی فوتبال دستی، دارت،طناب کشی،لیوانچینی برای خبرنگاران بود که با یکدیگر به رقابت می پرداختند.


همچنین در ادامه برنامه شجاع پوریان با بیان اینکه برنامه ها و اهداف هیات همگانی استان  با وجود خبرنگاران و اصحاب رسانه تحقق پیدا می کند گفت: شما خبرنگاران سفیران ورزش همگانی در جامعه و صدای گویای هیات همگانی استان تهران هستید.


در انتها با هدای هدایایی از خبرنگاران تقدیر به عمل آمد.


 منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان