کد خبر: 333438
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۶

مجتبی طحان ازحضورکاروان متخصصان وفعالان فرهنگی وعلمی جبهه جهادی شاهدخبرداد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مجتبی طحان ازحضورکاروان متخصصان وفعالان فرهنگی وعلمی جبهه جهادی شاهدخبرداد.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، کاروان متخصصان و فعالان فرهنگی و علمی جبهه جهادی شاهد در مناطق محروم پایتخت ۸سال دفاع مقدس، خوزستان حضور می‌یابد.

مجتبی طحان گفت: کاروان متخصصان و فعالان فرهنگی و علمی جبهه جهادی شاهد با هدف محرومیت زدایی در پایتخت هشت سال دفاع مقدس، خوزستان حضور می‌یابد.

وی افزود: این گروه در لبیک عملی به ندای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و همچنین در راستای جهاد محرومیت زدائی و رفع غبار محرومیت از چهره مستضعفان، مستمندان و زاغه نشینان که به تعبیر حضرت امام خمینـــی (ره) ولی نعمت ما هستند، برای خدمات رسانی به مناطق محروم در دشت سوسن ایذه حضور می‌یابند.

مسئول کاروان جبهه جهادی شاهد اظهارکرد: امام خمینی(ره) می‌فرمایند «گمان نمیکنم عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین وجود داشته باشد» و  نیز مقام معظم رهبری می‌فرمایند که «خود حضور یک جوان  مؤمن ،متدین و متشرع در یک مجموعه ی روستائی، در بین جوانان، در بین مردم مظهر مجسم آیه قرآن است» و بر همین اساس این جبهه جهادی تشکیل شده است.

وی با دعوت از تمامی علاقمندان بیان داشت : از تمام ایثارگران و دوستداران راه شهدا دعوت می‌شود برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در چهارمین اردوی جهادی با پنج محور فرهنگی، پزشکی، عمران و سازندگی، آموزش و کارآفرینی به سایت جبهه جهادی
شاهدبه این آدرس مراجعه کنند:
www.jahesh.net 
مسئول کاروان جبهه جهادی شاهد درپایان گفت: زمان ثبت نام از تاریخ  ۱۶ لغایت ۲۲ مرداد ۱۳۹۵  و زمان اردو از تاریخ  ۱۰ لغایت ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ مشخص شده که بخش سوسن در شهرستان ایذه به عنوان مکان اردو تعیین شده است.

انتهای پیام/صمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان