کد خبر: 333415
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲

عصر اهواز - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت باید با عزل نیروهای بازنشسته به قانون عدم بکارگیری نیروهای بازنشسته در این وزارتخانه تمکین کند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، شیخ مجید ناصری نژاد اظهار کرد: طبق قانون هیچ سازمان و نهاد دولتی حق استفاده از نیروهای بازنشسته را ندارد اما متاسفانه شاهدیم به دلایل و توجیهات غیر منطقی تعدادی از مدیران بازنشسته همچنان در وزارت نفت مشغول به کار هستند.

وی گفت: کمیسیون انرژی مجلس در این خصوص به وزیر نفت تذکر جدی داده تا به قانون عدم بکارگیری بازنشستگان تمکین کند و این عده را از سیستم وزارت نفت کنار بگذارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیروها و متخصصان خوبی در بخش نفت و گاز در کشور داریم که نیازمند حمایت هستند.

وی اذعان داشت: وزارتخانه‌ها باید به نیروهای متخصص جوان اعتماد کنند و به آنها میدان بدهند تا زمینه بروز استعدادهای نهفته خود را بیابند.

رئیس کمیته قضایی کمیسیون اصل ۹۰ تصریح کرد: مجلس در برخورد با هرگونه بکارگیری نیروهای بازنشسته جدی است و در این خصوص با هیچ احدی تعارف ندارد.

ناصری‌نژاد افزود: امیدواریم دولت با تکمین به قانون عدم بکارگیری نیروهای بازنشسته فضا را برای ورود نیروهای جوان و خلاق باز کند.

وی یادآور شد: نیروهای بازنشسته اگر چه سرمایه کشور به شمار می‌آیند اما لازم است با اعتماد به نیروهای جوان به تربیت نسل جدید مدیران کمک کرد.

 منبع: صبحانه پرس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان