کد خبر: 333391
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۸

عصر اهواز ـ رئیس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری جاعل حرفه ای و کشف اختلاس به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ علی حاتمی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی تشکیل یک پرونده از مراجع قضایی به پلیس آگاهی خوزستان مبنی بر اینکه شخصی به هویت (ع. ب) در یکی از ادارات مرتکب تخلفات و جرائم اداری و مالی شده، موضوع بلادرنگ در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی با هماهنگی مقام قضایی متهم به هویت مذکور را دستگیر و در بازرسی از دفتر کار وی تعدادی مهر و برگ های جعلی کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان با اشاره به انتقال متهم به پلیس آگاهی خوزستان به منظور تحقیقات بیشتر تصریح کرد: با تحقیقات فنی کارآگاهان پلیس مشخص شد نامبرده با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود و انجام یک سری معاملات سوری مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال را از این اداره دولتی اختلاس کرده است.

حاتمی بیان کرد: در ادامه بررسی های صورت گرفته مشخص شد که متهم چند سال قبل با جعل مدرک تحصیلی و دیگر مدارک لازم به استخدام یکی از ادارات دولتی درآمده و در یکی از شهرهای کوچک به عنوان رئیس واحدی از اداره متبوع فعالیت می کرد.

وی عنوان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده و پایان مرحله تحقیقات به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.منبع: خبرگزاری مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان