کد خبر: 333149
تاریخ انتشار: جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، بهروز فرج اللهی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای ورزش شهرستان که با حضور حجت الاسلام مجید ناصری نژاد رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان و نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، اعضای شورای ورزش شهرستان و مسئولان هیئت های ورزشی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، بر اهمیت و جایگاه ورزش و برشمردن فرصت ها و ظرفیت های موجود در حوزه ورزش و جوانان شهرستان تاکید کرد.

وی در ادامه، با بیان اینکه استخر سرپوشیده شهدای پتروشیمی این شهرستان برای تکمیل با کمبود اعتبارات مواجه است، بر تسریع در تکمیل استخر سرپوشیده سالن پتروشیمی و تعویض کفپوش سالن های چند منظوره تختی، حجاب و شهدای شادگان تاکید کرد.

فرماندار شادگان از مهمترین مشکلات حوزه ورزش به نبود اعتبارات کافی و لازم اشاره کرد و گفت: کمبود اعتبارات مهمترین مشکل هیئت‌های ورزشی شادگان است که از اداره کل ورزش و جوانان خوزستان انتظار می رود در زمینه ورزش و بر طرف کردن مشکلات ورزشکاران نگرش ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.

فرج اللهی تصریح کرد: ورزش زمینه ای برای بروز استعدادها و درک بهتر این تواناییهاست و ما باید با افزایش آگاهی بخشی نسبت به این موضوع گام مهمی در ارتقای این گونه شاخصه ها در شهرستان برداریم.

رئیس شورای ورزش و جوانان شهرستان شادگان از کمبود بودجه به عنوان مهمترین مشکل توسعه ورزش در مناطق مختلف شهرستان نام برد و افزود: با وجود تمامی مشکلات موجود، ورزش شهرستان از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار است و در صورت توجه ویژه به این قابلیت ها می توان نیازها را جبران کرد.

به گزارش مهر، تغییر نام سالن های تمرینی ورزشی مجموعه تختی به نام شهدای ورزش شادگان و همچنین تامین مینی بوس از محل اعتبارات وزارت نفت به منظور قرارگیری در اختیار اداره ورزش و جوانان شهرستان و… از جمله مصوبات این جلسه شورای ورزش شهرستان شادگان بود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان