کد خبر: 333032
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سید مهران رفیعی پنج شنبه در حاشیه بازدید از بازار هندیجان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: وجود مراکز خرید متمرکز مانند پاساژ و مجتمع های تجاری فرایند خرید کالا توسط شهروندان و مسافران را در بازار هندیجان تسهیل می کند.
وی گفت: قدیمی ترین پاساژ هندیجان که به بازار جوانان معروف است در حدود ۴۱ سال پیش احداث و تا به امروز پاساژ مناسب دیگری مانند آن در این شهرستان ساخته نشده است.
رفیعی ادامه داد: تخریب بافت های فرسوده و احداث مغازه های جدید از چهار سال گذشته چهره بازار این شهر را تغییر داده و بسیار مناسب و مطلوب کرده است و با سرمایه گذاری در احداث مراکز تجاری می توان به ارتقا کمی و کیفی بازار هندیجان کمک نمود.
وی از ورود مسافر به این شهر به عنوان یک سرمایه یاد نمود و گفت: در نبود صنایع، ورود مسافر به این شهر می تواند به عنوان یک فرصت به رونق اقتصادی هندیجان کمک نماید و لازم است کلیه اقدامات لازم جهت تسهیل در رفع مشکلات و خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به آنها به عمل آید.
سرپرست فرمانداری هندیجان افزود: گسترش بازار ضرورت احداث مجتمع های متمرکز و زیرساخت های اساسی مانند پارکینک را بیش از پیش ضروری می نماید و شهرداری هندیجان باید ضمن رفع مشکلات موجود همکاری لازم را با سرمایه گذاران در این حوزه به عمل آورد.
وی گفت: بازار این شهرستان مرزی که هم اکنون برای اقلام خاصی در سطح کشور معروف شده با احداث مجتمع های تجاری متنوع تر خواهد شد و مسافران بیشتری را به خود جذب خواهد نمود.
شهرستان هندیجان با جمعیت ۴۵ هزار نفر در جنوب خوزستان قرار گرفته و یکی از بنادر تجاری و صیادی مهم استان خوزستان است.
۷۱۶۳/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان