کد خبر: 333023
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام سید محمد امام پنجشنبه در آیین آغاز به کار قرارگاه فرهنگی این شهرستان افزود:این قرارگاه در راستای توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری و در راستای ساماندهی، اولویت بندی، برنامه ریزی جامع ،تخصصی آموزشی، پژوهشی وفعالیت های میدانی امور فرهنگی در شهر و روستاهای این شهرستان تشکیل شد.
وی افزود:با تشکیل این قرارگاه تمام فعالیت های فرهنگی در هر شهر و دیاری باید در مسیر نماز جمعه قرار گیرند و این مهم یک رسالت جدی بردوش ائمه جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه
می باشد.
حجت الاسلام امام باتاکید براهداف پیش بینی شده برای این قرارگاه فرهنگی ادامه داد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل نماز جمعه برای موفقیت هرچه بهتر در عرصه های فرهنگی از جمله اهداف ستاد قرار گاه فرهنگی در شهرستان محسوب می شود.
فرماندار شرستان شوش نیز بر توجه به مسایل فرهنگی به عنوان یکی از ضرورت های جامعه تاکید کرد و افزود:مقوله فرهنگ موضوع قابل اهمیتی است که محدود به یک نهاد ویاارگان خاصی نیست و بر همین اساس باید تلاش شود با شکل گیری قرارگاه فرهنگی و بهره مندی از همه ظرفیت ها در جهت سیاستگذاری هدفمند فعالیت های فرهنگی حرکت کنیم.
رضا نجاتی بابیان اینکه جامعه ما از امکانات مناسب فرهنگی و همچنین هویت فرهنگی غنی برخوردار است افزود:حرکت در ایجاد تحول فرهنگی در جامعه رسالت همه دستگاههای متولی امور فرهنگی است.
علی حسین محمدی نژاد رییس ستاد قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش نیز گفت:بزودی ارکان این ستاد از بین افراد حقوقی و حقیقی معرفی و منصوب خواهند شد.
در این نشست طی حکمی از سوی امام جمعه شوش ،رضا نجاتی فرماندار این شهرستان به عنوان جانشین قرارگاه فرهنگی و علی حسین محمدی نژاد به عنوان رییس ستاد قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش منصوب شدند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان