یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332950
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد: آیت‌الله مشکینی پس از یاری امام راحل، مقام معظم رهبری دریغ نورزید و در مسئولیت‌های گوناگون از جمله ربع قرن ریاست مجلس خبرگان رهبری، دیانت را با سیاست آمیخت و این مجلس عظیم را به بهترین نحو اداره کرد.

به گزارش عصر اهواز از قم، هم زمان با فرارسیدن سالروز ارتحال آیت‌الله مشکینی، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای علام کرد: شخصیت کم‌نظیر عالم پرهیزگار، فقیه مجاهد، اسوه اخلاق و مجتهد بصیر مرحوم آیت الله مشکینی (رضوان الله تعالی علیه) که به حق مصداق بارز حدیث «العلماء ورثه الانبیاء» بود برای همیشه بر تارک اسلام و انقلاب خواهد درخشید.

این بیانیه می‌افزاید :‌بی‌تردید این روحانی عالیقدر از جمله شخصیت‌های نادری بود که در سراسر عمر با برکت و در مراحل گوناگون زندگی نورانی خویش، منشأ برکات فراوان برای حوزه علمیه و مردم مؤمن و اسوه اخلاقی و عملی برای شاگردان و ارادتمندان خود بود.

در بیانیه مجلس خبرگان رهبری با اشاره نقش برجسته ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی و نهضت امام خمینی (ره) آمده است: معظم له با تحمل شکنجه، زندان و تبعید از سوی دستگاه ستمشاهی علیه ایشان همراه بود؛ امری که نه تنها در عزم پولادین آن یار امام و انقلاب، خللی پدید نیاورد که نشان داد ایشان در هر حال در راه مبارزه و نشر معارف اسلامی، گام برمی‌ داشت به گونه‌ای که حتی در ایام تبعید نیز بی‌محابا، کلاس تفسیر خود را دایر می‌نمود و با تمسک به روایت «زکاه العلم نشره»، جان‌های تشنه معارف دین را سیراب می‌کرد.

این بیانیه می‌افزاید: این فقیه پارسا و مجاهد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز از یاری امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام اسلامی، دریغ نورزید و در مسؤولیت‌های گوناگون از جمله حدود ربع قرن ریاست بر مجلس خبرگان رهبری، دیانت را با سیاست آمیخت و این مجلس عظیم را به بهترین نحو اداره کرد.

در بیانیه مجلس خبرگان رهبری در آستانه نهمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت آیت الله مشکینی (رضوان الله تعالی علیه) رئیس فقید این مجلس آمده است:‌ همگان به ویژه اعضای محترم مجلس خبرگان رهبری را به مطالعه سیره نظری و عملی و شایستگی‌های علمی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی آن اسوه زهد و تقوا، دعوت کرده و توفیق کسب معارف اهل بیت (ع) و پیمودن راه بزرگانی چون مرحوم آیت الله مشکینی (طاب ثراه)  را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

‌انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان