کد خبر: 332854
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حسن مزبانی پور در گفتگو با مهر اظهار کرد: شهرداری شادگان در راستای بهسازی معابر شهری در حال اجرای روکش و آسفالت معابر است.

وی افزود: آسفالت مناسب خیابانها و معابر شهر شادگان یکی از خواسته شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند.

شهردار شادگان در ادامه، رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری شادگان برشمرد و افزود: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود.

وی گفت: برای جلوگیری از حفاری دستگاه های حفار بعد از اجرای عملیات روکش آسفالت معابر به آنها مهلت داده شده بود که قبل از آغاز عملیات روکش آسفالت حفاری های لازم را انجام دهند.

مزبانی پور عنوان کرد: بالا بودن حجم مشکلات و نیازهای خدمات شهری و مطالبه های به حق شهروندان از یک طرف و تنگناهای شدید مالی از سوی دیگر شهرداری شادگان را با معضلات زیادی رو به رو کرده است.

شهردار شادگان در پایان از مدیران استان و شهرستان درخواست کرد نسبت به حل مشکلات عمرانی و رفع معضلات شهر شادگان تلاش مضاعفی داشته باشند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان