کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332828
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز فرامرز کیانی زاده چهارشنبه در آیین معارفه رییس جدید اداره ورزش و جوانان اندیمشک افزود:خوزستان با وجود ظرفیت ها و استعداد بالای ورزشی می توانست در المپیک حضور پررنگ تری داشته باشند.
وی اظهار کرد:باید با همدلی و برنامه ریزی این ضعف ورزش استان را برطرف کرده و بستر کسب موفقیت بیشتر ورزشکاران استان در سطح المپیک فراهم شود.
کیانی زاده افزود:در اندیمشک پتانسیل بالایی در رشته های مختلف وجود دارد که با برنامه ریزی های انجام شده و کمک به مدیر جدید شاهد تحول در ورزش اندیمشک خواهیم بود.
فرماندار اندیمشک هم ورزش را نیاز ضروری جامعه دانست و گفت:توسعه ورزش شهرستان و تقویت ورزشکاران به کاهش آسیب های اجتماعی منجر می شود.
پیمان جهانگیری افزود:ورزش در مهار آسیب های اجتماعی و حفظ و تقویت سلامت روحی و جسمی افزاد نقش دارد و غفلت از این بعد موجب ایجاد وضعیت نامطلوب در میان جوانان می شود.
وی با بیان اینکه در بازدیدهای مختلف از طرح های ورزشی نیازهای این حوزه در اندیمشک بررسی شده است بیان کرد:برخی طرح ها مانند زورخانه در سال های قبل با اعتبار اندک می توانست به بهره برداری برسد اما به دلیل قصور امروز شاهد رکود در طرح های ورزشی شهرستان هستیم.
جهانگیری افزود:با پیگیری نماینده شهرستان و همدلی ورزشکاران می توان این طرح ها را ساماندهی کرد کما اینکه با استاندار هم در این خصوص هماهنگی شده است.
یک مربی پیشکسوت کشتی هم گفت:سرانه ورزش اندیمشک مطلوب نیست اما در حد استاندارد است که البته نیاز به تلاش بیشتر دارد.
غلامرضا قیطاسی با تشریح مشکلات حوزه ورزش شهرستان اندیمشک افزود:در بخش بانوان سالن اختصاصی نداریم و سالن ها در ساعاتی در اختیار بانوان هستند که بانوان شاغل امکان استفاده از آن را ندارند.
وی اظهار کرد:علیرغم کمبودهای شهرستان بسیاری از اردوهای ورزشی و مسابقات خوب کشوری در اندیمشک برگزار شده است که با توسعه زیرساخت ها و تکمیل طرح ها این برنامه ها پررنگ تر خواهد بود.
قیطاسی گفت:اندیمشک دارای سه سد است اما متاسفانه از رشته های آبی محروم است که باید در این خصوص هم برنامه ریزی کرد.
رییس جدید اداره ورزش و جوانان هم گفت:ورزش در باروری استعدادها و تعلیم و تربیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مسئله جایگاه ورزش را با اهمیت جلوه می دهد چراکه توسعه ورزش در هر مجموعه ای شاخص های دیگر را در بر می گیرد.
کیومرث پاپی (آریان) افزود:از ظرفیت ها باید برای توسعه ورزش شهرستان استفاده کرد و در این راستا تکمیل طرح ها،توسعه ورزش همگانی،حفظ و نگهداری اماکن ورزشی،ارتقا کمی و کیفی ورزش قهرمانی ، ساماندهی هیات های ورزشی و تعریف طرح های جدید از جمله برنامه های اداره ورزش و جوانان است.
در این آیین از خدمات ساسان بازگیر رئیس پیشین اداره ورزش و جوانان اندیمشک تجلیل شد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان