کد خبر: 332820
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در عمل هیچ حمایتی از تولیدکنندگان و صنعت‌گران استان نمی‌شود و سایه یأس و ناامیدی بر صنعت استان سنگین می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مجید ناصری نژاد در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن و روز حمایت از صنایع کوچک که امروز، ۶ مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از صنعت‌گران استان با مشکلات فراوانی که برای آن‌ها به وجود آمده، از بین رفته و نابود شده‌اند که این مسأله بیانگر عملکرد ضعیف دولت و مسئولان در این زمینه است. 

وی افزود: سیستم دولتی برای صدور مجوزها به صنعت‌گران و تولیدکنندگان با آن‌ها مانند دشمن رفتار می‌کند و به سختی مجوزهایی برای فعالیت آن‌ها صادر می‌شود. 

ناصری‌نژاد تصریح کرد: هر صنعت‌گر بسیار زمان می‌برد تا بتواند مجوزی را از دولت برای خود اخذ کند و باید با مشکلات فراوانی در این مسیر مواجه خواهد شد که این مسأله عملکرد ضعیف مسئولان را نشان می‌دهد که باید اصلاح شود. 

وی عنوان کرد: وضعیت صنعت استان بسیار نامطلوب است و با این روند نامناسب صنعت استان رو به نابودی خواهد رفت، چون هیچ حمایتی از صنعت‌گران و تولیدکنندگان در استان انجام نمی‌گیرد. 

ناصری‌نژاد عنوان کرد: اکنون و در دوران پسابرجام نگرانی ما از مسأله عدم حمایت از واحدهای تولیدی و صنعت‌گران بیشتر شده است، چون در دورانی که سرمایه‌گذاران خارجی به کشور ورود می‌کنند، دیگر به سرمایه‌گذاران داخلی توجهی نخواهد شد. 

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: هم‌اکنون در پسابرجام ترس ما بیشتر شده، چون ممکن است که سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داخلی به صورت کلی فراموش شوند. 

ناصری‌نژاد با بیان این‌که در خوزستان به صنعت‌گران بهاء داده نمی‌شود، اظهار امیدواری کرد یأس و ناامیدی به وجود آمده در صنعت استان را بشکنیم و از صنعت‌گران استان حمایت کنیم و در جهت حل مشکلات آن‌ها گام برداریم. 

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بانک‌های استان نیز باید در این زمینه فعال‌تر عمل کنند و حرکت جدی‌تری را انجام دهند تا مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتگران استان کاهش پیدا کند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان