کد خبر: 332733
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس پلیس آگاهی استان لرستان گفت: یک فقره تصرف اراضی ملی به ارزش ۳ میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد کشف و یک نفر در این زمینه دستگیر شد.

به گزارش عصر اهواز از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان لرستان سرهنگ  عباس نظری اظهار داشت: یک فقره تصرف اراضی ملی به ارزش سه میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد کشف و یک نفر  در این زمینه دستگیر شد.

وی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در اراضی ملی اطراف شهرستان خرم‌آباد با قطع درختان، اقدام به زیر کشت بردن آن‌ها کرده است با توجه به اهمیت موضوع پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی آگاهی استان  قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان عنوان کرد: پس از انجام تحقیقات و احراز صحت موضوع  با هماهنگی مقام قضایی  مأموران به همراه نماینده منابع طبیعی استان در محل حضور یافته و مشخص شد شخصی با تخریب اشجار و تصرف مقدار یک هکتار  از اراضی منطقه، اقدام به زیر کشت بردن آن‌ها کرده است.

وی بیان کرد: فرد متخلف در بازجویی به‌عمل‌آمده به جرم ارتکابی خود مبنی بر تصرف اراضی ملی معترف و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

نظری گفت: از آنجا که اراضی ملی از سرمایه‌های ملی و متعلق به بیت‌المال است پلیس با هرگونه تصرف غیرقانونی اراضی ملی برخورد می‌کند.

کاهش ۲۶ درصدی جرائم در بروجرد

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از کاهش ۲۶درصدی انواع جرائم در تیرماه سال ۹۵ در این شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات پیشگیرانه عوامل انتظامی این شهرستان، آمار انواع جرائم در بروجرد کاهش چشمگیری داشته است.

فرمانده انتظامی بروجرد  عنوان کرد: در بررسی به‌عمل‌آمده آمار کاهش انواع جرائم حوزه استحفاظی این فرماندهی درتیر ماه سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۲۶درصدی داشته است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان