کد خبر: 332730
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

واحدی متخلّف در منطقه ۲۱ تهران که اقدام به فروش گوشت چرخ‌کرده غیربهداشتی با سوءاستفاده از نام برندهای معروف کرده و گوشت‌های تاریخ گذشته، غیرقابل‌مصرف انسانی و مرجوعی را در میان مردم توزیع کرده بود شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی عصر اهواز بازرسی‌های دامپزشکی شهر تهران پرده از تقلب بزرگی برداشت که سلامت و بهداشت عمومی مردم تهران را نشانه گرفته بود.

فردی متقلب و شیاد در واحدی در جنوب غرب شهر تهران (منطقه ۲۱) اقدام به بسته‌بندی و عرضه گوشت چرخ‌کرده با گوشت‌های مرجوعی و تاریخ گذشته و ضایعات و عرضه آن با اسم برندهای معروف در بازار مصرف کرده است.

بنابراین گزارش، سید علی بابایی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تهران دراین‌ارتباط اظهار کرد: با توجه به عدم رعایت ضوابط بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور همچنین استفاده از گوشت‌های مرجوعی و تاریخ گذشته، سنگدان و آلایش طیور در تهیه گوشت‌های چرخ‌کرده بسته‌بندی و جعل لیبل کرده است.

وی افزود: میزان ۴ تن گوشت چرخ‌کرده بسته‌بندی و فرآورده‌های خام دامی مورداستفاده در تهیه آنها از چرخه مصرف انسانی خارج و ضمن پلمب کارگاه متخلف مذکور، پرونده مربوطه تحویل مراجع قضایی شد.

علی بابایی از شهروندان تهرانی درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراحل حمل‌ونقل، نگهداری، توزیع و طبخ فرآورده‌های خام دامی، مراتب را در اسرع وقت طی تماس با شماره تلفن ۶۶۵۹۱۰۰۵ به واحد رسیدگی به شکایات این اداره اعلام کنند.

انتهای پیام// *منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان