کد خبر: 332636
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


پیگیری های تسنیم حاکی است آنچه توسط روابط عمومی شورای نگهبان تکذیب شده، زمان برگزاری انتخابات ۹۶ نیست، بلکه این شورا مصاحبه آقای کدخدایی با یک خبرگزاری را تکذیب کرده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی عصر اهواز، صبح امروز خبری در خبرگزاری صداوسیما منتشر شد که در آن به نقل از عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان آمده بود که انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار خواهد شد.

خبر خبرگزاری صداوسیما پس از دقایقی در برخی رسانه های دیگر از جمله عصر اهواز منتشر شد. با این حال دقایقی قبل روابط عمومی شورای نگهبان در اطلاعیه ای نوشت که: "در پی انتشار برخی اخبار در تعدادی از رسانه‌ها در گفتگو با دکتر کدخدایی، این خبر تکذیب و اعلام می‌گردد که سخنگوی شورای نگهبان امروز (۶ مردادماه) هیچ گونه مصاحبه‌ای با خبرگزاری‌ها نداشته است."

پیگیری های تسنیم حاکی است آنچه در اطلاعیه شورای نگهبان تکذیب شده نه اصل خبر، بلکه مصاحبه آقای کدخدایی با خبرگزاری صداوسیماست.

منابع مطلع به تسنیم گفتند: روابط عمومی شورای نگهبان در واقع گفتگوی آقای کدخدایی با خبرگزاری صداوسیما را تکذیب کرده، والّا خبر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۹۶ صحت دارد.  این خبر احتمالاً فردا به صورت رسمی توسط شورای نگهبان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان