یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332612
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که برخی مناطق آزاد به محلی برای بسته‌بندی کالای خارجی مانند قند و چای تبدیل شده‌اند، ابراز امیدواری کرد مناطق آزاد در راستای اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی عصر اهواز، اظهار کرد:‌ باید برای مناطق آزاد هدف مشخص باشد، در مناطق آزادی مانند چابهار حرکتهایی انجام شده و تعیین اهداف از عهده تجار و فعالان اقتصادی بر نمی‌آید.

وی با بیان این‌که این منطقه یک حالت خاصی دارد، تصریح کرد: منطقه آزاد چابهار تبدیل به محلی برای بسته‌بندی کالای خارجی مانند قند و چای شده و احساس می‌کنم عملکرد مورد نظر برای یک منطقه‌ آزاد را نداشته است.

وی با بیان این‌که البته به تازگی پارک علم و فناری در این منطقه تشکیل شده که شرکتهای خارجی می‌توانند در آن حضور داشته باشند، افزود: این مسئله در قالبی برنامه آینده می‌تواند سمت و سوی اقتصاد مقاومتی را به این منطقه بدهد.

نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مناطق آزاد از جمله کیش، قشم و چابهار باید در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان