یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332537
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: حکمی که برای شیخ عیسی قاسم صادر شده حکمی بسیار ظالمانه است.

آیت الله حسن عالمی در گفت‌وگو با تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: حکمی که برای شیخ عیسی قاسم صادر شده حکمی بسیار ظالمانه است و این حکم به قدری وقیح است که قطعاً انعکاس منفی صدور این حکم دامن دولت بحرین و حکومت سعودی را می‌گیرد و اثر منفی خود را نیز در دنیا می‌گذارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نخستین فردی که از این حکم متضرر می‌شود خود بحرین است زیرا عالمان و بزرگانی در رده شیخ عیسی قاسم یک وزنه و سرمایه برای یک جامعه و کشور محسوب می‌شوند و حماقت بزرگی است که شیخ عیسی قاسم را با این حکم مواجه کرده‌اند.

آیت‌الله عالمی افزود: دادگاهی نیز که قرار است برای وی برقرار شود اصلاً دارای مشروعیت نیست زیرا اکثریت مردم این کشور از دولت متنفر و منزجر هستند و اصلا سوال این است که مشروعیت این دادگاه به کجا وصل است؟

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان