کد خبر: 332525
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمد درویش مدیر کل دفتر مشارکتهای مردمی سازمان محیط زیست کشور در پیام اخیرش در کانال تلگرام شخصی خود نوشت: خوشبختانه خبر می رسد که هوای ماهشهر خوب شده و با پرواز ساعت ۱۱ صبح مجدداً به سمت این بندر راهبردی کشور عزیمت خواهیم کرد.

مشکلات جوی امروز صبح ماهشهر باعث شد پرواز معصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به خوزستان لغو شوده بود.

به گزارش مهر، معصومه ابتکار قرار بود امروز در سفری برنامه ریزی شده به شهرستان ماهشهر سفر کرده و چند طرح زیست محیطی را افتتاح کند ولی هواپیمای حامل وی و همراهانش به علت کاهش دید، مجبور به بازگشت به فرودگاه مهرآباد تهران شد.

. میزان رطوبت نسبی در هوای شهرستان بندر ماهشهر به ۸۵ درصد رسید که به دلیل ایجاد مه تششعی مانع از فعالیت فرودگاه ماهشهر شده است.

فرودگاه محلی ماهشهر چون فاقد سامانه ناوبری هواشناسی (cat۱) است با مشکل فرود هواپیما در مه مواجه می شود. البته کم کم با طلوع آفتاب این مه کاهش پیدا خواهد کرد و اوضاع بهتر می شود.

این روزها رطوبت بالا در هوای خوزستان و شرجی بیش از حد سبب شده زندگی عادی مردم مختل شود و اغلب مردم ترجیح می دهند در اتاق و زیر کولر بنشینند تا برای انجام کارهای غیر ضروری و حتی در مواردی ضروری به خارج از منزل بروند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان