کد خبر: 332505
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرعامل تیم فوتبال سیاه جامگان می‌گوید پیروزی مقابل ذوب آهن اتفاق بزرگی نیست.

علی عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: دیدار سختی را مقابل ذوب آهن سپری کردیم چرا که آن ها در دو بازی رسمی آخرشان دو جام قهرمانی را به دست آورده بودند. ذوب‌آهن تقریبا هماهنگ‌ترین تیم لیگ‌برتر هست و کمترین تفییرات را داشته‌ است.

او ادامه داد: بازیکنان ما تلاش کردند و توانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم. از این موضوع خوشحالم و این پیروزی نویدبخش روزهای خوبی برای ما است. البته برای ما که می‌خواهیم رتبه خوبی را در لیگ شانزدهم کسب کنیم باید از نخستین بازی به فکر پیروزی باشیم و این پیروزی را اتفاق بزرگی نمی‌دانیم.

مدیرعامل تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: ذوب آهن جزو تیم‌های قابل احترام است و در بازی سوپرجام هم اسقلال خوزستان را شکست داد. این پیروزی در شرایطی به دست آمد که حدود ۲۴، ۲۵ نفر از بازیکنان تیم ما تغییر کرده‌اند و  طبق گفته فرهاد کاظمی نتوانستند برنامه‌های تاکتیکی را اجرا کنند. قول می دهم که این تیم بهتر هم خواهد شد و به یاری  خدا و لطف امام رضا لیگ خوبی را سپری خواهیم کرد.

عباسی درباره دیدار هفته دوم مقابل پدیده مشهد که داربی این شهر محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: ما پیش از این با پدیده چهار بازی انجام دادیم که سه تساوی و یک شکست را کسب کرده‌ایم و این بازی نوبت ما است که به پیروزی دست یابیم. با این که در این بازی میهمان هستیم، عملا میزبان حساب می شویم و تماشاگران بیشتری را نسبت به پدیده خواهیم داشت. فارغ از نتیجه بازی خوبی را تماشا خواهیم کرد.

مدیرعامل این باشگاه درباره وضعیت نامناسب ورزشگاه ثامن الائمه در بازی با ذوب آهن گفت: از مسئولان خواهش می کنم در هر چه زودتر به وضعیت این ورزشگاه رسیدگی کنند. ورزشگاه نیاز به غلتک دارد و چمن ورزشگاه هم باید کوتاه شود. تیم ما روی زمین بازی می کند و اول از همه خودمان ضرر می‌کنیم.  همانطور که در بازی با ذوب آهن تماشا کردید تیم ما بازیکن قد بلند ندارد و برنامه های‌مان را روی زمین اجرا می‌کنیم.

او درباره اسپانسر باشگاه نیز گفت: با یک سامانه هواداری قرارداد سه ساله ای را امضا کردیم که می تواند بخش زیادی از مشکلات مالی را برطرف کند. این اسپانسر طرح های متنوعی در ادامه لیگ برتر خواهد داشت.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان