کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332502
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز نعیم سعداوی سه شنبه شب پس از شکست تیمش برابر ماشین سازی تبریز درهفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور اظهار کرد: تیم ما در این بازی از ابتدا خوب کار کرد و موقعیت های خوبی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کرد اما بازیکنان دقت لازم را برای گلزنی نداشتند.
وی افزود: دراین بازی روی دو اشتباه بچگانه گل خوردیم در حالی که شرایط حساس این بازی و موقعیت هایی را که ممکن است حریف روی دروازه ما ایجاد کند را برای بازیکنان خود پیش از بازی گوش زد کرده بودیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: تیم حریف درحالی در دوصحنه بازی به گل رسید که به عقیده ما در این دو صحنه اشتباهاتی از سوی کادر داوری صورت گرفت که امید است کارشناسان به خوبی آن را بررسی کنند.
وی بیان کرد: برخی از بازیکنان تیم ما جوان و کم تجربه بوده و برای رسیدن به شرایط لازم تا اندازه ای نیازمند زمان هستند اما ارائه یک بازی با کیفیت در این بازی نوید دهنده روزهای خوبی برای فولاد است.
سعداوی تصریح کرد: تیم ما دوره های آماده سازی خوبی را پشت سرگذاشت و در این بازی از نظر فیزیکی برتر از حریف بودیم و اگر پنالتی ما در این میدان به گل تبدیل می شد سرنوشت بازی تغییر می کرد.
وی افزود: امید است با اضافه کردن چند بازیکن داخلی و خارجی بتوانیم از همان ابتدا ضعف های تیم را برطرف کرده و این نتیجه را جبران کنیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: متاسفانه بلاتکلیفی تیم ما درخصوص استفاده از ایوب والی و سروش سعیدی تا اندازه زیادی به ما آسیب وارد کرده است چرا که مدت ها است در زمینه تعلیق محرومیت این دو بازیکن مسئولان به ما وعده می دهند و این درحالی است که در دو مورد مشابه، بازیکنان مورد نظر ماهها پیش محرومیت آن ها به حالت تعلیق درآمده است.
دیدار تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز از هفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور سه شنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و تیم ماشین سازی موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم فولاد را شکست دهد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان