کد خبر: 332380
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش ایرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامی روز سه شنبه در جمع مسئولان اندیمشک با گرامیداشت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در ایران اسلامی پس از انقلاب افزود: این ظرفیت با درایت در جامعه اسلامی اثرگذار بوده است.
وی نقش محوری نماز جمعه را تقویت هرچه بیشتر وحدت دانست و افزود:نماز جمعه تقوای سیاسی ،اجتماعی ،اخلاقی و اقتصادی را در جامعه برجسته می کند و تریبون نماز جمعه فرصت ارزنده ای برای بیان مشکلات و راهکارها است.
امام جمعه اندیمشک اظهار کرد:مسوولان نظام اسلامی با تقویت وحدت به دستاوردهای عظیمی دست یافته اند و باید اختلاف سلیقه را برای پیشبرد امور کنار گذاشت.
وی تاکید کرد:در راستای دستیابی به اهداف والا باید رسانه ها در کنار مدیران همت کرده و کمک کنند.
وی از برخی رسانه ها انتقاد کرد و افزود:رسانه ها نباید برای مدیران چاقو کشی کرده و عملکرد افراد را تخریب کنند زیرا تخریب غیر منصفانه موجب ناامیدی مردم و مسوولان دلسوز خواهد شد.
وی بیان کرد:تلاش رسانه ها در کنار پویایی و نشاط مدیران به بالندگی و توسعه جامعه اسلامی منجر خواهد شد.
فرماندار اندیمشک هم خدمت صادقانه را اولویت مدیران دانست و گفت:هرجا صداقت و درستی سرلوحه عملکرد مدیران بوده موجب ایجاد زمینه خدمات شایسته بیشتری شده است.
پیمان جهانگیری افزود: مدیران با همدلی برای پیشبرد امور شهرستان و رفع مشکلات مردم تلاش کنند زیرا رضایتمندی مردم پشتوانه اصلی مدیران خواهد بود.
در ادامه نماز وحدت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام خدامی و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی اندیمشک اقامه شد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان