کد خبر: 332292
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، صبح امروز پیامی در کانال تلگرام محمد درویش، مدیر کل دفتر مشارکتهای مردمی سازمان محیط زیست کشور مبنی بر تغییر ناگهانی وضعیت هوا در ماهشهر و لغو پرواز ابتکار منتشر شد.

تعلل در سفر ابتکار به خوزستان برخی برنامه های او را لغو کرد. دوره تسهیلگری مدرسه طبیعت، هم اکنون با حضور استاد وهابزاده در اهواز برپا شد و قرار است معصومه ابتکار در آیین اختتامیه این کارگاه آموزشی در شامگاه امروز شرکت کند.

به گزارش مهر، سفر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به استان خوزستان یک روزه بود و قرار بود در این سفر وی در آئین حذف واحد کلرآلکالی پتروشیمی بندر امام، بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب صنعتی پتروشیمی تخت جمشید، کلنگ زنی واحد پساب صنعتی پتروشیمی بندرامام شرکت و با مدیران صنایع پتروشیمی دیدار کند.

برنامه کاری عصر سه شنبه معاون رئیس جمهور عصر نیز عقد قرارداد طرح جمع آوری گازهای همراه نفت، کلنگ زنی نخستین مدرسه طبیعت در گیت بوستان سازمان آب و برق خوزستان در اهواز اعلام شده بود . ضمن اینکه قرار بود با مجمع نمایندگان خوزستان، تشکل های مردم نهاد نیز دیدار داشته و نشستی هم با مسئولان استان در زمینه ریزگردها داشته باشد .منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان