کد خبر: 332216
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آیت الله واعظ موسوی ایجاد امنیت اسرائیل را یکی از مهم‌ترین اهداف رژیم آل خلیفه دانست وگفت: دولت بحرین با این گونه اقدامات تلاش می‌کند تاثیرات حرکت سنجیده عیسی قاسم را تحت تأثیر قرار دهد و با محدودیت ملت بحرین را از شیخ عیسی قاسم پراکنده کند.

آیت الله سید محمد واعظ موسوی در گفت‌و‌گو با تسنیم در قم، با اشاره به اقدامات رژیم آل خلیفه علیه شیعیان بحرین و شیخ عیسی قاسم اظهار داشت: آیت الله عیسی قاسم همه هستی و زندگی خود را در اختیار دین اسلام قرار داده اما مورد بی‌مهری و جنایت رژیم آل خلیفه قرار گرفته است.

رئیس انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه با اشاره به جنایات رژیم آل خلیفه علیه شیعیان این کشور افزود: رژیم آل خلیفه دست نشانده رژیم آل سعود است که با اقدامات خود تلاش می‌کند فعالیت‌های آیت الله عیسی قاسم را محدود کند اما این اقدام نتیجه عکس دارد.

واعظ موسوی با اشاره به اهداف رژیم آل خلیفه از تصویب قانون در زمینه عدم پرداخت خمس به علمای دین بیان کرد: نظام اقتصادی در بسیاری از موارد رگ حیاتی یک امت است که رژیم آل خلیفه بامحدود کردن پرداخت خمس که حق دینی ملت است تلاش می‌کند شیعیان بحرین و علمای این کشور را تحت فشار قرار دهد.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مقابله با حق شیعیان در تاریخ اسلام وجود دارد، عنوان کرد: در صدر اسلام برای کوتاه کردن دست امیرالمؤمنین (ع) از فعالیت‌های اجتماعی غاصبان حکومت با غصب فدک به مقابله با حق اهل بیت (ع) پرداختند و امروز آل خلیفه با ایجاد محدودیت پرداخت خمس برای رهبر یک ملت در صدد محدود کردن فعالیت‌های شیعیان است.

وی ایجاد امنیت برای اسرائیل را یکی از مهم‌ترین اهداف رژیم آل خلیفه دانست و تصریح کرد: رژیم آل خلیفه با این گونه اقدامات تلاش می‌کند تاثیرات حرکت سنجیده آیت الله عیسی قاسم را تحت تأثیر قرار دهد و با محدودیت و رعب و وحشت ملت بحرین را از شیخ عیسی قاسم پراکنده کند و با این اقدام بتوانند به اهداف پلید خود که ایجاد اختلاف میان امت اسلامی است برسند.

واعظ موسوی با بیان اینکه دست غیب خداوند همواره با ملت‌هاست، خاطر نشان کرد: ملت شیعه بحرین با حمایت از شیخ عیسی قاسم به حق خود که آزادی است می‌رسد و رژیم ظالم آل خلیفه نابود می‌شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان