کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332195
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


محمدحسین نیرومند با بیان اینکه شجاعی هنرمندی جهادی است، به بیان خاطراتی از تأثیر مسابقات کاریکاتور هولوکاست بر مسئولان آمریکایی پرداخت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی عصر اهواز، مراسم تجلیل از سیدمسعود شجاعی کاریکاتوریست جبهه فرهنگی انقلاب، صبح امروز چهارم مردادماه با حضور محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین زائری رئیس مجموعه فرهنگی سرچشمه، محمدحسین نیرومند مدیر انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، حبیبی مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس  و جمعی از هنرمندان در عصر اهواز برگزار شد.

محمدحسین نیرومند، مدیر انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس طی سخنانی در این مراسم با اشاره به تمجید مقام معظم رهبری از کارهای سیدمسعود شجاعی طباطبایی گفت: مقام معظم رهبری به شجاعی فرموده‌اند که "کارتان عالی بود"؛ همین جمله برای فهم درک متفاوت مقام معظم رهبری از فرهنگ نسبت به دیگر مسئولان کشور کافی است؛ چرا که هیچ یک از مسئولان به مسعود شجاعی چنین نگفته بود.

وی تصریح کرد: تصور آمریکایی‌ها از ابتدای برگزاری مسابقات هولوکاست در زمان وزارت رایس بر امور خارجه آمریکا، این بود که یک سازمان ساختاریافته تشکیل شده و با برپایی چنین جشنواره‌هایی قصد مواجهه و نابودی اسرائیل را دارد. آنها نمی‌دانستند فرماندهی به‌نام سیدمسعود شجاعی طباطبایی به‌صورت کاملاً شخصی ایستاده و چنین جشنواره‌هایی را رهبری می‌کند. او هنرمندی جهادی است. بی‌تردید شجاعی جزو پنج هنرمند درجه اول ایران است.

این هنرمند با اشاره به بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به شجاعی‌طباطبایی در داخل کشور گفت: وقتی شجاعی برای سخنرانی به یکی از شهرهای برزیل رفته بود، شهردار آن شهر با لیموزین شخصاً به استقبال او آمد و او را همراهی کرد، اما جالب آنکه در همین تهران مسئولان فرهنگی هستند که مدت‌هاست پاسخ این هنرمند ارزشی را نمی‌دهند و چندماه است که او برای برگزاری جلسه با یک مسئول درجه دوم فرهنگی تلاش می‌کند و این مسئول اقدامی برای برگزاری این جلسه نمی‌کند.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان